sultan masajı teknikleribeylikdüzü masaj salonu

Sultan Masajı Nedir?

Sultan masajı teknikleri son dönemin en popüler terapi çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu tedavi çeşidi insanlık tarihine çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Günümüzde daha profesyonel olarak insan vücudunun belli başlı noktaları tanınarak Doğa daha doğru uygun teknikler kullanılması ile yapılmaktaki Sultan masajı teknikleri senkronize şekilde 2 kişi çalışmaktadır. Birbirine göre hareket etmekteki iki terapist kişinin şikayetleri ne uygun anlamda kullandığı bitkisel ve organik yağlar sayesinde kişiyi rahatlatmak ve şikayetlerini tedavi uygulamak amacıyla terapi uygulamaktadırlar.

Çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmiş bu 4 el massage çeşidini günümüzde pek çok kişi sıklıkla tercih etmektedir. Bu terapi teknikleri çeşidinden şifa bulduğunu söyleyen onlarca insan bulunmakta iken doğru manada yapılmadığı takdirde seans sonrasında kişide rahatsızlık oluşturabilir. Kurumumuz alanında uzman deneyimli ve eğitim almış kişiler ile birlikte çalışarak müşterilerine kaliteli, VIP sultan spa hizmeti sunmaktadır. Sultan masajı geçmişinin bu kadar eski olması gözünüzü korkutmasın.

sultan masajı nasıl yapılır

sultan masajı nasıl yapılır

Sultan Masajı Teknikleri Nelerdir?

Günümüzde bu masajı senkronize olarak yapan iki kişi tamamen bu işin eğitimini alarak vücudumuza uygun noktalara doğru sertliklerde uygulama yapmaktadır. Kendinize ve vücut yapınıza en uygun sultan masajı teknikleri uygulama çeşidini spa alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz den yardım olarak bulabilirsiniz. kas ve doku ağrılarınıza göre yumuşak veya sert uygulamalar eşliğinde tedavi alabilirsiniz. Spa seanslarınızın etkili ve uzun süre geçerli olması için katkısız ve içeriğini hiçbir şekilde kimyasal madde bulundurmayan bitkisel organik ürünler kullanılmaktadır.

Cildinizle temas edecek ve derinlemesine nemlendirir ve sağlayacak bitkisel yağlar dokularınızı besleyici gibi yapılan sultan hareketlerinin derinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayacaktır. Vücudumuzun gerginliğini atacağımız ve  seanslar yardımıyla ağrılarınıza uzaklaştırdığımız sultan deneyimi için Sultan masajı teknikleri ve daha onlarca farklı çeşit terapi türü kurumumuzca verilmektedir. Yüksek kalite ve hijyen standartlarına hizmet verilmekte olan seanslarımızda uzman ekiplerimiz İhtiyacınız olan uygulamaları titizlikle sizlere sunmaktadır. Sultan masajı teknikleri en yüksek verimi alabilmek için terapisiniz ile şikayetlerinizi birebir paylaşarak doğru uygulamalar almaya başlayabilirsiniz.

Sultan Masajı Nasıl Yapılır?

Sultan masajı teknikleri, Tandem terapisi veya 4 el masajı olarak da adlandırılmaktadır. İki uzman tarafından yapılmakta Sultan masajı teknikleri sırasında Uzakdoğu felsefesine ait sultan masaj teknikleri kullanılmaktadır. Zihninizi ve vücudumuzu rahatlatacağını bu masaj deneyiminde profesyonel hareket etmekte masör  ekibimiz en verimli ve kaliteli masaj deneyimini yaşamanız için tüm imkanları sunmaktadır. Ayurveda geleneğine sahip Sultan masajı esnasında vücudumuzun doğru noktalarına uygulanan basınçlar ile hem vücudumuzda kan akış hızını artıracak hem de ruhunuzu dinlendirecek teknik izlenmektedir.

sultan masajı özellikleri

sultan masajı özellikleri

Güvenle tercih edebileceğiniz bu terapi türünü Dilerseniz belli periyotlarla alabilir ve yaşantınızı daha huzurlu mutlu ve dinlenmiş  olarak devam edebilirsiniz. Sultan masajı seans sonralarında yapılan Masajın etkisi birkaç gün devam etmektedir. Sultan genellikle kişiden kişiye göre şikayetleri uygun olarak  değişebilmektedir. Genelde omuz bölgesinde yapılmakta bu masajda Dilerseniz kendi şikayetlerinizi uygun noktalara masör ekibimize danışarak tedavi alabilirsiniz.  Masaj esnasında birbirinden farklı bitkisel ve  aromatik içerikli yağlar tercih edilmektedir. Kurum olarak tercih ettiğimiz ya içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ürünleri kullanıyor ve cildinizde derinlemesine nemlendirme sağlarken aynı zamanda dokularını zedelemeyecek ürünler ile işlem yapıyoruz.

Sultan Massage therapy, combined with essential oils, candles and incense, stimulates positive emotions and relaxation, equipping clients with coping mechanisms for many other health issues.

Dört El Sultan Masajı Nedir?

Dört el Sultan masajı, profesyonel ve birbiriyle senkronizece  hareket eden 2 masörün eşliğinde yapılmakta spa çeşididir. Bu masajın tarihi çok eski zamanlara dayanmakla birlikte günümüzde daha çok etkili tedavi ve terapi amaçlı kullanılabilmektedir. Masaj çeşidinin eğitimini almış uzmanlarımız vücut yapınız ve vücudumuzdaki şikayetlerinize uygun alanlara yapılan uygulamalar ile hem zihinsel hem de bedensel şikayetlerinizi azaltmayı hedeflemektedir. Dört el masajının düzenli periyotlarla  alabileceğiniz gibi tek seans halinde de alabilirsiniz.

Ancak ilk seansta çok etkisini göreceğiniz bu bakım seans etkisini günlerde is edebileceksiniz. Masaj esnasında cildinize daha yumuşak ve narince uygulama yapabilmek adına değerli bitkisel içerikli yağlar kullanılmaktadır. Dört El Sultan masajı spa tekniğinde kullanılan yağlar kişinin tercihine göre değiştirilebilmektedir.

Spa Mı Sultan Masajı Mı?

sultan massage center

sultan massage center

Spa ve Sultan masajı teknikleri arasında birtakım farklılıklar mevcuttur. Sultan masajı insan vücuduna iki ayrı uzman  yardım çeşitli bitkisel doğal ve organik yağlar eşliğinde yapılmakta terapi çeşididir. Spa da ise sudan yardım alınarak  çeşitli şikayetlere uygun şekillerde hizmet verilmektedir. Spa deneyimini sırasında rahatlamış sakinleşmiş ve huzur dolu hissedeceksiniz. Sultan masajı teknikleri deneyiminiz lise vücudumuzu gerginlik ve stresten uzaklaşmış kaslarınızı gevşemiş hissedeceksiniz.

Her iki spa çeşidinde de şikayetçi olduğunuz tasarlayınız ve benzeri problemlerinizi rahatlıkla tedavi edebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte şikayetlerinizi uygun doğru masaj tekniğini belirleyebilir ve hemen seans almaya başlayabilirsiniz. Her sultan tekniğinin tek amacı vardır. Bu da kişinin rahatlamış gevşemiş ve huzurlu hissedeceği seans olmasıdır.

Spa ve Sultan masajı teknikleri arasında kalıyorsanız her iki terapi çeşidi de size uygun olabilir. Bu nedenle en iyi görüşü uzman ekiplerimiz den olabilir ya da her iki uygulamayı da deneyimleyerek kendinize en uygunu belirleyebilirsiniz. Şikayetleriniz için terapi ya da tedavi amaçlı farklı spa seansları oluşturulmaktadır. Uzmanlarımızın danışmanlığında belli periyotlarla tedavi seansları yapılmaktadır.

Bir diğer hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.beylikduzumasajsalonu.info.tr/masaj-salonu/