SULTAN MASAJI NEDİR?

Sultan masajı teknikleri son dönemin en popüler terapi çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu tedavi çeşidi insanlık tarihine çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Günümüzde daha profesyonel olarak insan vücudunun belli başlı noktaları tanınarak Doğa daha doğru uygun teknikler kullanılması ile yapılmaktaki Sultan masajı teknikleri senkronize şekilde 2 kişi çalışmaktadır.

Birbirine göre hareket etmekteki iki terapist kişinin şikayetleri ne uygun anlamda kullandığı bitkisel ve organik yağlar sayesinde kişiyi rahatlatmak ve şikayetlerini tedavi uygulamak amacıyla terapi uygulamaktadırlar.

Çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmiş bu 4 el massage çeşidini günümüzde pek çok kişi sıklıkla tercih etmektedir. Bu terapi teknikleri çeşidinden şifa bulduğunu söyleyen onlarca insan bulunmakta iken doğru manada yapılmadığı takdirde seans sonrasında kişide rahatsızlık oluşturabilir. Kurumumuz alanında uzman deneyimli ve eğitim almış kişiler ile birlikte çalışarak müşterilerine kaliteli, VIP sultan spa hizmeti sunmaktadır. Sultan masajı geçmişinin bu kadar eski olması gözünüzü korkutmasın.