İSVEÇ MASAJI NEDİR?

isveç masajı teknikleri yoğunlukla batıda kullanılan ve kendine has tekniği bulunan spa türüdür. Masaj teknikleri batı tarafında oldukça sık geliştiği için birbirinden farklı çeşitler bulmak mümkündür. Bunlara örnek verecek olursak spor terapisi derin doku spası ve sultan masajı gibi birbirinden farklı türlerde tedavi çeşitleri mevcuttur.

Bunlardan birisi olan ve son dönemlerde yüksek ilgi çekmeye başlayan isveç masajı teknikleri özellikle terapi yaptırmayı yeni başlamış kişilere daha uygun olabilir.  Gün içerisinde stresli iş hayatı, günün yorgunluğu, şehir kalabalıklığı trafik ve benzeri sebeplerle  insan vücudu yorulmaktadır.

Her gün aynı şikayetlerin tekrarlanması ile birlikte vücut olarak daha Yorgun ve bitkin hissedilmektedir. Tüm bu şikayetlere yardımcı olmak nedeniyle yüzyıllardır insanlar tarafından uygulanmakta olan spa teknikleri hem fiziki hem de psikolojik olarak insanların kas ve dokularını rahatlatmak amacıyla uygulanmaktadır.

Kurumumuzda isveç masajı teknikleri alanında uzman deneyimli ve profesyonel masörler tarafından verilmektedir. Yaklaşık 50-60 dakika süren seanslarda kişilerin kendi vücut yapısı ve şikayetlerini uygun olarak ilk ve spası uygulanmaktadır.  Günün yorgunluğunu atmak ve aslarımızı rahatlatmak adına isveç masajı teknikleri size yardımcı olacaktır.

This massage does more than leave you relaxed. Athletes find Swedish massage to be useful for keeping their muscles relaxed and preventing injury.

Swedish massage is also known to heal joint pain and improve blood circulation. What are the techniques used in Swedish massage, and what do they do? Today we’re figuring that out. Here are the five techniques of Swedish massage